KONST / Litografier / Färgserigrafi 13249304
nr 1324 9304
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 26/60, daterad -70. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 63x47,5 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:29:06
28/4 07:45:28
300 kr
4/5 17:14:12
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg